SKENE

NOWOŚĆ: Bez kompromisu - DPA 2017 Shotgun Microphone

DPA Microphones wprowadził na rynek nowy model mikrofonu 2017 Shotgun, zaprojektowany do rejestrowania autentycznego dźwięku o dużej kierunkowości, klarowności i spójności. Model 2017 doskonale sprawdza się w wymagających sytuacjach transmisji. Dzięki swojej trwałej konstrukcji nadaje się do zastosowania w każdym środowisku, również w ekstremalnych warunkach. Jest idealny do zastosowań w transmisjach i wydarzeniach na żywo, od tradycyjnych wiadomości i sportu po dźwięk plenerowy czy występy muzyczne.

Mikrofon 2017 Shotugun łączy w sobie krystalicznie czystą naturalną barwę oraz stabilne, spójne działanie nawet w trudnych warunkach.
Jego właściwości akustyczne wyróżniają go na tle konkurencji. Posiada niezwykle efektywne tłumienie poza osią, oraz znacznie bardziej liniową charakterystykę pasmową, w osi jak i poza, niż większość podobnych mikrofonów tego typu, dostępnych na rynku. To właśnie te cechy gwarantują naturalny i spójny dźwięk, oraz pozwalają na szereg różnorodnych zastosowań.

Dzięki szerokiej gamie akcesoriów 2017 może być montowany na statywach mikrofonowych, tyczkach, kamerach, może pracować wewnątrz i na zewnątrz.

Jest kierowany do szerokiego grona odbiorców; od firm produkcyjnych i rentalowych, po inżynierów dźwięku. Szczególnie polecany jest przy transmisjach wydarzeń sportowych, transmisjach i łączeniach na żywo, newsach na żywo (ENG), przy zbieraniu dźwięków publiczności na koncertach i wydarzeniach, w teatrach, przy nagraniach i w sytuacjach gdzie niezwykle istotna jest poprawna lokalizacja źródła dźwięku.

Główne cechy:

  • Wierny, czysty dźwięk
  • Wzmocniona konstrukcja
  • Wysokie tłumienie poza osią
  • Wysoka kierunkowość
  • Łatwość konfiguracji
  • Niski poziom szumu własnego
 

Zapraszamy do kontaktu i testów!
tel. 515 285 096
mail: biuro@skene.eu

Więcej: https://www.dpamicrophones.com/2017