SKENE

AIR1 Universalna Miniaturowa Osłona Futerkowa

Kiedy nie możesz ufać Matce Naturze, zaufaj swojemu sprzętowi

AIR1 to unikalna osłona przeciwwietrzna do mikrofonów krawatowych i nagłownych o opatentowanj konstrukcji, która gwarantuje szybki montaż, wysoce skuteczną i stałą ochronę przed wiatrem oraz niezrównaną przejrzystość akustyczną. AIR1 pasuje do wszystkich okrągłych miniaturowych mikrofonów dookólnych o średnicy Ø2,5-5,8 mm (0,1-0,23 cala).

  • Skuteczna I stała ochrona przed wiatrem
  • Szybki i bezproblemowy montaż
  • Transparentność akustyczna
  • Sześć opcji kolorystycznych
  • Pasuje do większości profesjonalnych miniaturowych mikrofonów głównych marek

Dwie warstwy ochrony przed wiatrem

Pierwsza warstwa ochrony to nowo zaprojektowane futerko akustyczne. Typ, długość i gęstość syntetycznego włosia sprawiają, że osłona przeciwwietrzna jest znacznie mniejsza niż większość, nie tracąc przy tym na skuteczności w ochronie przed wiatrem.

Druga warstwa ochrony to powietrzna przestrzeń stworzona przed mikrofonem. Dwa mocne łuki trzymają futerko w odpowiedniej odległości od mikrofonu, utrzymując stałą objętość powietrza. Dodatkowo opracowano zabezpieczenie mikrofonu, aby zawsze utrzymywał swoją pozycję w najbardziej optymalnym punkcie akustycznym wewnątrz osłony przeciwwietrznej.

AIR1-Duo-Front-Beige
AIR1-Duo-Front-Beige
AIR1-Duo-Turn-Beige-S
AIR1-Duo-Turn-Beige-S

Łatwy montaż, nawet z zamkniętymi oczami

AIR1 został zaprojektowany tak, aby użytkownicy mogli szybko i łatwo zamontować go nawet w trudnych warunkach pogodowych. Konstrukcja z twardego plastiku jest solidna, a uchwyty mocne i łatwe w użyciu, za każdym razem. Dzięki dużemu otworowi, mocnemu zatrzaskowi i zabezpieczeniu mikrofonu, montaż mikrofonu w osłonie i zapewnienie jego prawidłowego pozycjonowania oraz bezpiecznego zamocowania w optymalnym punkcie akustycznym zajmuje tylko chwilę.

Nie poświęcaj zrozumiałości dla ochrony

Dzięki zapewnieniu stałej pozycji i efektywnej ochrony przed wiatrem, osiągnięcie przejrzystości akustycznej staje się możliwe. Ze względu na swoją naturę, każde futerko akustyczne tłumi pewne częstotliwości. AIR1 posiada powierzchnię graniczną, która wzmacnia tłumione częstotliwości, tak aby nagrany dźwięk był całkowicie zrozumiały i brzmiał tak, jakby nie używano żadnej ochrony przed wiatrem (oczywiście bez hałasu wiatru).

Czy to będzie działało z moim mikrofonem? – Oczywiście!

AIR1 pasuje do każdego okrągłego miniaturowego mikrofonu dookólnego o średnicy Ø2,5-5,8 mm (0,1-0,23 cala).

  • AIR1 Small dla średnicy mikrofonu 2,5-4,3 mm (0,10-0,17 cala)
  • AIR1 Large dla średnicy mikrofonu 4,3-5,8 mm (0,17-0,23 cala)
AIR1-6060-6066-1

Poniższa tabela przedstawia przegląd najpopularniejszych profesjonalnych miniaturowych mikrofonów i zalecany wariant wielkości AIR1:

Ponadto, AIR1 jest dostępny w sześciu kolorach, aby sprostać Twoim estetycznym potrzebom.

AIR1-Gang-1

Nigdy wcześniej nie używałeś takiej osłony przeciwwietrznej

AIR1 został zaprojektowany z rewolucyjnym, zgłoszonym do opatentowania, nowym podejściem do osłon przeciwwietrznych na miniaturowe mikrofony.
Zajrzyj do wnętrza:

AIR1-Whats-in-the-Box