SKENE

Nowość CODA Audio: HOPS7-Pro

Firma CODA Audio ogłosiła rozszerzenie swojej elastycznej serii HOPS-Pro (High Output Point Source), wprowadzając nowy model HOPS7-Pro.

HOPS7-Pro to kompaktowy, wysokowydajny głośnik punktowy o wysokiej mocy znamionowej 1000 W, wyposażony w podwójne 6,5-calowe neodymowe przetworniki stożkowe o ultraniskich zniekształceniach, niskotonowe przetworniki oraz 1,75-calowy przetwornik kompresyjny z pierścieniową membraną poprawiający średnie i wysokie częstotliwości.
Najmniejszy z serii HOPS-Pro, HOPS7-Pro, dostarcza niezrównaną moc, zachowując jednocześnie kompaktowy design. Grill z szybkim zwolnieniem i obrotowy oraz wymienny falowód Instafit zapewniają elastyczność i regulację kierunkowości z opcjami 80° x 50° i 120° x 60° w orientacji pionowej lub poziomej. Wszechstronny i wygodny dla mniejszych obiektów i zastosowań. Wygoda bez kompromisów w zakresie mocy.

Będąc częścią serii HOPS-Pro, HOPS7-Pro jest wyposażony w najlepsze zaawansowane technologie CODA Audio, takie jak Dynamic Airflow Cooling (DAC) i Liniowość Fazowa.